Вебинар: Отворена врата о КА1 пројектима мобилности за опште, стручно и образовање одраслих

Фондација Темпус организује вебинар за све установе које желе да се пријаве за КА1 пројекте мобилности у области општег образовања и школа, стручног образовања и обука и области образовања одраслих у оквиру Општег позива  програма Еразмус+ за 2019. годину.

Вебинар је намењен запосленима у школама и предшколским установама (државним и приватним), средњим стручним школама, организацијама цивилног друштва, предузећима и свим другим институцијама које се баве стручним образовањем и обукама, као и установама и организацијама које се баве образовањем одраслих, удружењима, стручним друштвима и свим осталим институцијама активним у тој области, а које планирају да конкуришу за пројекте мобилности.

На вебинару можете постављати конкретна питања у вези са својим пројектним идејама и пријавама.

Вебинар се организује у понедељак 21. јануара 2018. од 12 до 14 часова.

Вебинару можете приступити преко следећег линка.

За све додатне информације, можете контактирати Фондацију Темпус телефоном 011 33 42 430, опција 3 или мејлом на неку од следећих адреса, у зависности од области програма за коју сте заинтересовани:

Школе, предшколске установе и стручно образовање:

schools-vet@tempus.ac.rs

Образовање одраслих: