Vebinar: „eTwinning kao podrška dobrostanju učenika i nastavnika srednjih stručnih škola”

Fondacija Tempus − eTwinning nacionalni tim za podršku organizuje vebinar  „eTwinning kao podrška dobrostanju učenika i nastavnika srednjih stručnih škola2. aprila 2024. godine od 16.00 do 17.00 časova.

Tema vebinara je onlajn radionica u organizaciji eTwinning centralne službe za podršku „Empowering the well-being of learners and teachers in initial vocational education and training“, koja je održana 1. i 2. marta 2024. godine i na kojoj su stručnjaci iz oblasti obrazovanja izlagali na temu opšteg i digitalnog dobrostanja u srednjim stručnim školama, medijske pismenosti i podsticanja kritičkog mišljenja. Predstavljeni su primeri dobre prakse i prevencije ranog napuštanja školovanja.

Na vebinaru koji eTwinning nacionalni tim za podršku organizuje 2. aprila biće predstavljeno iskustvo nastavnika iz Srbije koji su učestvovali u ovom događaju, posvećenom srednjim stručnim školama.

Prijavljivanje se vrši popunjavanjem registracionog formulara  do ponedeljka, 1. aprila do 23.59 časova.

Svim prijavljenima biće poslat imejl sa linkom za pristup vebinaru do 14.00 časova, na dan vebinara.

Za dodatne informacije možete da se obratite eTwinning nacionalnom timu za podršku na etwinning@tempus.ac.rs.