Вебинар посвећен CEEPUS програму и процедури пријаве мрежа за академску 2021/2022. годину

Фондација Темпус – Национална CEEPUS канцеларија ће 15. децембра 2020. године са почетком у 16 часова организовати вебинар под називом Специфичности CEEPUS програма и процес пријаве мрежа. Циљ вебинара је да се првенствено представницима државних високошколских установа које до сада нису учествовале у CEEPUS програму приближи сам програм, могућности које нуди за академску размену студената и наставног особља, као и да се ближе представи процедура пријаве мрежа.

Јавни позив за пријаву мрежа за академску 2021/2022. годину је отворен до 15. јануара 2021. године, а додатне информације у вези са позивом се могу пронаћи на сајту Фондације Темпус.

Имајући у виду да у CEEPUS програму могу учествовати само акредитоване високошколске установе чији је основач Република Србија, вебинар је намењен представницима ових високошколских установа.

Учешће на вебинару је потребно пријавити попуњавањем пријавног формулара, најкасније до недеље, 13. децембра 2020. године у 23.59.