Отворен позив за Eразмус повељу за високо образовање за 2019. годину

Извршнa агенцијa за образовање, аудиовизуелне садржаје и културу (EACEA) отворила је позив за Еразмус повељу за високо образовање за 2019. годину.

Рок за подношење пријаве је 29. март 2019. у 12ч.

Високошколске установе из Србије ће у овом конкурсном року по други пут имати прилику да добију Еразмус повељу и испуне формални предуслов за учешће у свим деловима Еразмус+ програма у наредном конкурсном року као координатори или партнери.

Право на конкурисање за Еразмус повељу имају све акредитоване самосталне високошколске установе из Републике Србије.

Конкурс за доделу Повеље расписује се једном годишње, док се сама Повеља додељује на цео период трајања Еразмус+ програма. Извршна агенција задржава право да повуче додељену Еразмус повељу у случају непоштовања њених начела.

Више детаља о подношењу пријаве за Еразмус повељу можете пронаћи на сајту Извршне агенције у оквиру позива за Еразмус повељу.