Јавни позив за пружање услуга смештаја страним студентима у Републици Србији

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије расписало је јавни позив за укључивање на листу препоручених смештајних капацитета за пружање услуга смештаја страних студената током боравка у Републици Србији. Фондација Темпус пружаће подршку Министарству у реализацији активности у оквиру тог процеса. Министарство просвете, науке и технолошког развоја формираће листу препоручених смештајних капацитета ради омогућавања страним студентима да једноставније претраже и поузданије одаберу и планирају свој смештај током боравка у Србији.

Рок за пријављивање заинтересованих понуђача смештаја (у које спадају студентски домови, угоститељски објекти за смештај, станови у стамбеним зградама или кућама) је продужен до 30. августа 2019. године у 23:59 часова. Пун текст позива, који садржи свеобухватне информације о предмету конкурса, условима учешћа, начину пријављивања и другим детаљнијим подацима доступан је на следећем ЛИНКУ.