Erazmus+ tematske radionice 2017. – ispitivanje potreba

Fondacija Tempus u decembru organizuje tematske radionice posvećene razvoju predloga projekata za konkurs za projekte mobilnosti i projekte izgradnje kapaciteta u okviru programa Erazmus+.
Radionice su namenjene isključivo predstavnicima institucija koje planiraju da konkurišu za projekte mobilnosti za škole, stručno obrazovanje i obuke i obrazovanje odraslih, projekte mobilnosti u oblasti mladih, kao i projekte izgradnje kapaciteta u visokom obrazovanju

Molimo Vas da popunite kratki upitnik u nastavku do 23. novembra 2017. godine, do 23:59 u zavisnosti od radionice koju biste odabrali (KA1 ili KA2).  Na osnovu prikupljenih upitnika biće formiran raspored održavanja tematskih radionica u gradovima za koje je iskazano najviše interesovanja. Posebno bismo naglasili da bi se radionica održala, potrebno je da postoji dovoljan broj zainteresovanih. O procesu prijavljivanja za radionice bićete naknadno obavešteni.

Upitnik za projekte mobilnosti za škole, stručno obrazovanje i obuke i obrazovanje odraslih

Upitnik za projekte mobilnosti u oblasti mladih

Upitnik za projekte izgradnje kapaciteta u visokom obrazovanju