Додељене eTwinning европске ознаке квалитета 2019/20

eTwinning централни тим за подршку доделио је Европске ознаке квалитета за школску 2019/2020. годину.

Наставници из предшколских установа, основних и средњих школа из Србије добили су укупно 243 Европских ознака квалитета за један или више својих пројеката.

После Националних ознака квалитета, Европске ознаке квалитета су још једна потврда изузетности једног eTwinning пројекта. Наиме, ова награда означава да је пројекат препознат као квалитетан од других националних тимова за подршку у eTwinning заједници.

Ове године и поред ванредних услова у којима је извођена редовна настава, а и активности eTwinning пројеката, наши наставници су добили највећи број Европских ознака квалитета од 2015. године, када се наша земља придружилa овој највећој професионалној мрежи наставника на свету.

Честитамо!