Akreditovani seminari „Razvijanje aktivnosti profesionalne orijentacije u osnovnoj školi“ u Sremskoj Mitrovici i Nišu

Nacionalni Euroguidance centar organizuje u aprilu akreditovani seminar ”Razvijanje aktivnosti profesionalne orijentacije u osnovnoj školi” u Sremskoj Mitrovici (4. aprila) i Nišu (5. aprila).

Obuka je akreditovana kod Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja pod kat. brojem 156, nosi 8 bodova i učešće je besplatno.

Prijave za seminar u Sremskoj Mitrovici otvorene su do 28. marta do kraja dana  putem elektronskog formulara koji je dostupan ovde.

Prijave za seminar u Nišu otvorene su do 29. marta do kraja dana putem elektronskog formulara koji je dostupan ovde.

Za sve dodatne informacije u vezi obuka možete nas kontaktirati putem imejl adrese euroguidance@tempus.ac.rs.